Metamorfozy

Wybielanie zębów nigdy nie było tak proste!

Wiele osób marzy o pięknym oraz śnieżno-białym uśmiechu. Dlatego powstało wiele różnych, bardziej i mniej skutecznych metod wybielania, na jakie można się zdecydować. Jednym z najpopularniejszych są wszelkiego rodzaju wybielające pasty do zębów. Dość skutecznie eliminują przebarwienia, czyszczą i rozjaśniają zęby i nie uszkadzają szkliwa. Równie znane są lakiery, paski i wybielające żele do samodzielnej aplikacji. Kupuje się je np. w aptece, ale zwykle to niezbyt dokładny sposób rozjaśniania zębów. Szczególnie między zębami.

Niezłym sposobem na wybielenie zębów jest także porządne usunięcie płytki nazębnej w gabinecie stomatologicznym na przykład przez zabieg piaskowania. Usunięcie przebarwień oraz zdjęcie kamienia gwarantuje rozjaśnienie zębów. Równie popularne są również specjalne nakładki. Różnią się one od tych dostępnych w aptece tym, że są dokładnie dostosowywane do pacjenta na bazie odcisku jego uzębienia. Pacjent sam nasuwa nakładki po wizycie u dentysty oraz nosi je zgodnie z ustaleniami stomatologa.

Mimo to najskuteczniejsze profesjonalne przywracanie bieli zębów działa można osiągnąć poprzez naświetlanie w gabinecie stomatologicznym przygotowanymi do tego nowoczesnymi lampami. Ta metoda wybielania przynosi najlepsze rezultaty już po jednym razie. Zobacz efekty, jakie daje stosowana przez naszych dentystów lampa Beyond!

 
efekty wybielania zębów w gabinecie stomatologicznymefekty wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym

Wybielanie zębów lampą Beyond w gabinecie stomatologicznym

Wśród kupowanych przez pacjentów pokarmów i napojów jest wiele produktów, jakie zmieniają kolor zębów na żółty. Na szczycie tej listy znajdują się kawa, soki oraz różne kolorowe owoce. Białe zęby są wysoko estetyczne i kojarzą się ze zdrowiem, dlatego wielu pacjentów chce szybko i skutecznie niwelować skutki spożywania barwiących pokarmów. Zdarza się jednak, że nawet pielęgnowane zęby mają żółty kolor. Rozwiązaniem tego problemu są wybielające zęby zabiegi. Poza codzienną pielęgnacją popularnymi wybielającymi pastami, pacjenci mogą zdecydować się na profesjonalne stomatologiczne zabiegi wybielania, na przykład poprzez naświetlanie specjalistycznymi lampami.

Jedną z najbardziej znanych i skutecznych lamp jest lampa Beyond, czyli innowacyjna technologia, oferująca wybielanie zębów, dające przyzwoite oraz trwałe efekty nawet po pierwszym zabiegu naświetlania. Co więcej ten typ zabiegu niszczy do 96% bakterii namnażających się w jamie ustnej i zmniejsza zapalne stany przyzębia, a także wspiera hartowanie wypełnień i kompozytów stomatologicznych. Zatem wybielanie zębów, chociaż najbardziej pożądane, nie jest wyłącznym pozytywnym efektem zabiegu.

Lampa Beyond jest innowacyjnym urządzeniem, zdolnym do obracania ramienia w zasięgu 360°, dzięki czemu może być dopasowywana do różnych pozycji pacjenta, co zwiększa dokładność pracy i wygodę. Co więcej również siła naświetlania lampy może być dostosowana do potrzeb pacjenta, według zaleceń dentysty. Natężenie światła może być intensywne, standardowe lub łagodne w zależności od tego, jak silne są przebarwienia. Wybielanie zębów dzięki lampie Beyond jest znacznie prostsze.